Kohviveski Gorenje, SMK150SB, 150 W, Coffee beans capacity 45 g, Lid safety switch, Black
search
Kaubamärk
Gorenje
Tootekood
59057
Brutokaal
0.60 kg
Pakendi sügavus
110.00 mm
Pakendi kõrgus
190.00 mm
Pakendi laius
107.00 mm
Netokaal
0.50 kg
Värv
Must
Garantii
24 kuud
Muud funktsioonid
Overheat protection for extra safety
Võimsus
150 W