Gorenje, Coffee Grinder, SMK150SW, 150 W, Coffee beans capacity 45 g, Lid safety switch, White
search
Brand
Gorenje
Reference
59056
Gross weight
0.60 kg
Package depth
110.00 mm
Package height
190.00 mm
Package width
107.00 mm
Net weight
0.50 kg
Colour
White
Warranty
24 month(s)
Other features
Overheat protection for extra safety
Power
150 W