CyberPower, Backup UPS Systems, BR1200ELCD, 1200 VA, 720 W
search
Tax included
Quantity
Add to cart
In stock
Free delivery in Estonia
3-10 business days
Returns
within 14 days (read here)
Product Details
Reference
61393
Gross weight
8.43 kg
Package depth
325.00 mm
Package height
230.00 mm
Package width
158.00 mm
Net weight
8.20 kg
Capacity
1200 VA
Warranty
24 month(s)
EAN13
16 other products in the same category:
search
Schneider Electric APC Easy UPS, BVX700LI, 700...
Price
Add to cart
Panasonic Battery Charger ENELOOP BQ-CC61USB...
Price
Apple EarPods (3.5mm Headphone Plug)
PORT CONNECT, USB-C external battery PD,...
Apple EarPods (Lightning Connector)
Apple USB-C to 3.5 mm Headphone Jack Adapter
CyberPower PR1000ERT2U Smart App UPS Systems
BYD | Battery Module (2.56 kWh) | 12911241-00
FSP, FP 2000, 2000 VA, 110 / 120 VAC or 220 /...
Fixed Powerstation Uni, Black
Schneider Electric APC Smart-UPS, SMT2200IC,...
DURACELL Basic MN1500 AA BL2 | Duracell
EnerGenie Rechargeable battery 12 V 5 AH for...