TV SAMSUNG 50" 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat 16:9 LED UE50U8072FUXXH
search
Kaubamärk
Samsung
Tootekood
78707
Kontrolli tüüp
Remote
Automaatne väljalülitus
Jah
Wi-Fi
Jah
Ethernet LAN
Energiatõhususe klass
G
Ekraani tehnoloogia
LED
Diagonaal
50 "
HD tüüp
4K Ultra HD
USB 2.0 portide kogus
1
HDMI-portide arv
3
Wi-Fi standardid
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
Bluetoothi ​​versioon
5.3
Operatsioonisüsteem installitud
Tizen
VESA kinnitus
Smart TV
Diagonaal (m)
125 cm
Digitaalse signaali vormingu süsteem
DVB-C/DVB-S2/DVB-T2
Energiatarve (tavaline)
69 W
Energiatarve (ooterežiim)
0.5 W
Sisendpinge
220 - 240 V