TV SAMSUNG 55" 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat Neo QLED QE55QN80FAUXXH
search
Kaubamärk
Samsung
Tootekood
86201
Automaatne väljalülitus
Jah
Wi-Fi
Jah
Ethernet LAN
Energiatõhususe klass
F
Ekraani tehnoloogia
Neo QLED
Diagonaal
55 "
HD tüüp
4K Ultra HD
HDMI-portide arv
4
Etherneti LAN (RJ-45) pordid
1
Bluetooth
Bluetoothi ​​versioon
5.3
Operatsioonisüsteem installitud
Tizen
Operatsioonisüsteemi versioon
Tizen
VESA kinnitus
Smart TV
Digitaalse signaali vormingu süsteem
DVB-CS2/DVB-T2
Energiatarve (tavaline)
76 W
Energiatarve (ooterežiim)
0.5 W