TV LG 43" 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat 16:9 LED 43UA73003LA
search
Kaubamärk
LG
Tootekood
78837
Kontrolli tüüp
Remote
Wi-Fi
Jah
Ethernet LAN
Jah
Energiatõhususe klass
G
Ekraani tehnoloogia
LED
Diagonaal
43 "
HD tüüp
4K Ultra HD
USB 2.0 portide kogus
2
HDMI-portide arv
3
Wi-Fi standardid
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
Bluetoothi ​​versioon
5.1
Operatsioonisüsteem installitud
WebOS
Operatsioonisüsteemi versioon
25
VESA kinnitus
Smart TV
Diagonaal (m)
108 cm
Digitaalse signaali vormingu süsteem
DVB-C/DVB-S/DVB-S2/DVB-T/DVB-T2
Energiatarve (ooterežiim)
0.5 W
Sisendpinge
100 - 240 V