Sharp 43GR8265E, 43", Smart TV, Google TV, 4K Ultra HD
search
Kaubamärk
Sharp
Tootekood
66467
Brutokaal
8.90 kg
Pakendi sügavus
219.00 mm
Pakendi kõrgus
612.00 mm
Pakendi laius
957.00 mm
Netokaal
7.40 kg
Garantii
24 kuud
Aku tüüp
Battery
Muud funktsioonid
USB x2, HDMI x4, Bluetooth, Sat, RJ 45
Ekraan
3840 x 2160 pixels
Wi-Fi
Jah
Diagonaal
43"