Kaubamärk
Dell
Tootekood
79975
Brutokaal
2.54 kg
Pakendi sügavus
353.00 mm
Pakendi kõrgus
65.00 mm
Pakendi laius
405.00 mm
Netokaal
1.61 kg
Värv
Ice Blue
Garantii
36 month(s)
Aku tüüp
Aku
Ekraan
2560 x 1600 pixels
Wi-Fi
Jah
Processor family
Intel Core Ultra 7
Protsessori mudel
258V
Protsessori tuumad
8
Protsessori maksimaalne sagedus
4.8 GHz
Integreeritud graafikakaart
Intel Arc Graphics
RAM
32 GB
RAM tüüp
LPDDR5x
RAM-i kiirus
8533 MHz
Salvestusmaht
1000 GB
SSD liides
M.2 PCIe NVMe Solid State Drive
Diagonaal
14 "