Gorenje GS2100BKV Käeshoitav Riideauruti 2100W Must Lilla
search
KM-ga
Värskenda oma riideid kiiresti ja mugavalt Gorenje GS2100BKV käeshoitava riideaurutiga 😍 Võimas 2100 W kuumus ja 35 g/min auruvool siluvad kortsud hetkega—ideaalne nii koju kui reisile.
Põhiomadused:
• Mudel: GS2100BKV
• Võimsus: 2100 W
• Auru väljund: 35 g/min
• Värv: Must / Lilla
• Kompaktne ja lihtne kasutada
Kas teadsid?
Kaubamärk
Gorenje
Tootekood
90400
Brutokaal
1.60 kg
Pakendi sügavus
136.00 mm
Pakendi kõrgus
332.00 mm
Pakendi laius
208.00 mm