Lenovo FP140W10 Laptop Privacy Screen 14.0" (16:10)
search
Kaubamärk
Lenovo
Tootekood
79327
Brutokaal
0.77 kg
Pakendi sügavus
220.00 mm
Pakendi kõrgus
422.00 mm
Pakendi laius
614.00 mm