Lenovo FP140W10 Laptop Privacy Screen 14.0" (16:10)
search
Бренд
Lenovo
Код
79327
Брутто вес
0.77 kg
Глубина упаковки
220.00 mm
Высота упаковки
422.00 mm
Ширина упаковки
614.00 mm