Huawei Battery module LUNA2000-7-E1
search
KM-ga
Kogus
Lisa ostukorvi
Laos
Tasuta tarne
3-10 tööpäeva jooksul
Tagastusõigus
14 päeva jooksul (loe siit)
Info
Kaubamärk
Huawei
Tootekood
48271
Brutokaal
88.00 kg
Pakendi sügavus
255.00 mm
Pakendi kõrgus
510.00 mm
Pakendi laius
590.00 mm
Netokaal
80.00 kg
Garantii
120 month(s)
Vöötkood
Samas kategoorias on veel 16 toodet :
search
SOLAR PANEL BALCONY HOOK KIT/5009104003 ECOFLOW
Hind
Lisa ostukorvi
SMART HOME HUB/TAPO H200 TP-LINK
Hind
Xiaomi | Smart Home Hub 2 | WiFi, Bluetooth,...
APC OffGrid Portable Solar Panel, 200W |...