External HDD TRANSCEND StoreJet 1TB USB 3.1 Colour Iron Grey TS1TSJ25C3N
search
Kaubamärk
Transcend
Tootekood
65529
Brutokaal
0.22 kg
Netokaal
0.136 kg
Värv
Iron Grey
Mõõtmed
114.5 mm x 78.5 mm x 9.95 mm
Salvestusmaht
1TB
Vormitegur
2,5"